Hotel Buchlov

Relax v srdci Slovácka

Martinská husa + vína

9. až 11. 11. 2018

Oblíbená Martinská husa a další speciality z drůbeže, doplněné o nabídku vín, patří už k tradičním a velmi oblíbeným gastronomickým akcím. V rámci této akce nabídneme také zvýhodněný víkendový pobyt s programem.


Oblíbená Martinská husa a další speciality, doplněné o nabídku vín, patří už k tradičním a velmi oblíbeným gastronomickým akcím. V rámci této akce nabízíme také zvýhodněný víkendový pobyt s programem.

 

Přijďte i Vy na výtečné husí a další speciality od našich zkušených kuchařů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

NA ŠTĚPÁNA, NA BUCHLOVĚ OTEVŘENÁ BRÁNA – akce hradu Buchlov

26. 12. 2018

Už tradičně mohou návštěvníci oslavit druhý svátek vánoční na hradě Buchlově. Ve výstavních prostorách hradu bude připravena výstavu betlémů, každou celou hodinu je k vidění v nádvoří živý betlém s hranou scénkou klanění tří králů, pro děti je připravena dětská dílnička. Pouze jedenkrát v roce se otevírá pro návštěvníky budova purkrabství, kde ve vánočně vyzdobených prostorách uvidí, jak asi mohli vypadat vánoce u posledních majitelů hradu, u hrabat Berchtoldů. Každý návštěvník dostane pro zahřátí čaj z buchlovské Lípy nevinny, dále jsou připraveny zabijačkové speciality, vánoční punč na nádvoří a košt vína a medoviny v hradní vinárně.


Už tradičně mohou návštěvníci oslavit druhý svátek vánoční na hradě Buchlově. Ve výstavních prostorách hradu bude připravena výstavu betlémů, každou celou hodinu je k vidění v nádvoří živý betlém s hranou scénkou klanění tří králů. Pouze jedenkrát v roce se otevírá pro návštěvníky budova purkrabství, kde ve vánočně vyzdobených prostorách uvidíte, jak asi mohli vypadat vánoce u posledních majitelů hradu, u hrabat Berchtoldů. Každý návštěvník dostane pro zahřátí čaj z buchlovské Lípy nevinny, dále jsou připraveny zabijačkové speciality, vánoční punč na nádvoří a košt vína a medoviny v hradní vinárně.

 

Přijďte také k nám do restaurace Pod hradem, ochutnat speciality od našich kuchařů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.