Hotel Buchlov

Relax v srdci Slovácka

Festival řízků

25. až 27. 1. 2019

Začátkem roku 2019 pro vás připravujeme speciální akci, zaměřenou na českou klasiku. Receptů je spousta, obalovat lze prakticky cokoli a každý má jistě nějaký netradiční recept na přípravu řízku. Jak se s tímto úkolem poperou naši šikovní kuchaři? Přijďte ochutnat!


 

Máte rádi řízky? Potom si nenechte ujít tuto akci, kde můžete ochutnat řízky z různých druhů mas. Oblíbená pochoutka v mnoha variantách – řízky tak, jak je znáte i neznáte.

BUTTON Řízky

Pro rezervaci místa nás kontaktujte na tel.: +420 776 466 674

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Festival řízků

Zvěřinové hody

22. až 24. 2. 2019

Jedna z nejtradičnějších a nejoblíbenějších akcí naší restaurace. Zvěřinové speciality připravené podle klasických i originálních receptur našeho šéfkuchaře budete moci ochutnat už od pátku. V sobotu se můžete těšit také na zábavu s harmonikářem.


Těšit se můžete na tradiční, ale i netradiční zvěřinové speciality buchlovského šéfkuchaře a vybraná vína nejlepších moravských vinařů.

Na své si přijdou také milovníci sladkého, pro které jsou připraveny domácí patenty s povidly a mákem a další dobroty.

O sobotním večeru Vám bude k poslechu i tanci hrát od 20:00 harmonikář Jura Hilčer, vstupné je zdarma.

Doporučujeme rezervaci stolu na tel. 776 466 674, 572 541 130 nebo na emailu .

 

 

Zvěřinové hody

Hamburgery

15. až 17. 3. 2019

První ročník gastronomické akce Hamburgery u nás. Těšte se na výběr těch nejlepších šťavnatých burgerů z produkce naší kuchyně pod vedením šéfkuchaře Roberta Boháčika.


Jedná se o první ročník gastronomické akce Hamburgery u nás.

Kvalita především

Díky čerstvosti a kvalitě použitých surovin a změně přístupu během příprav, mění se nevábné sendviče z rychlých občerstvení v dokonalé gurmánské speciality.

Těšte se na výběr těch nejlepších šťavnatých burgerů mnoha kombinací a variant z produkce naší kuchyně pod vedením šéfkuchaře Roberta Boháčika.

 

Speciální jídelní lístek Hamburgery připravujeme.

 

Hamburgery