Aktuální a budoucí akce

Pobytové, gastronomické a jiné časově omezené akce

Romantický wellness víkend

14. 9. 2017 až 30. 6. 2018

PŘEMÝŠLÍTE, KAM BYSTE SE ZAŠILI?
Nechte se po celý víkend hýčkat našim personálem a prožijte nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí pod hradem Buchlov. K romantickému víkendu neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití, relaxace a odpočinek v příjemném prostředí a také milé překvapení. To vše najdete právě u nás!

Více informací

NA ŠTĚPÁNA, NA BUCHLOVĚ OTEVŘENÁ BRÁNA – akce hradu Buchlov

26. 12. 2017

Už tradičně mohou návštěvníci oslavit druhý svátek vánoční na hradě Buchlově. Ve výstavních prostorách hradu bude připravena výstavu betlémů, každou celou hodinu je k vidění v nádvoří živý betlém s hranou scénkou klanění tří králů, pro děti je připravena dětská dílnička. Pouze jedenkrát v roce se otevírá pro návštěvníky budova purkrabství, kde ve vánočně vyzdobených prostorách uvidí, jak asi mohli vypadat vánoce u posledních majitelů hradu, u hrabat Berchtoldů. Každý návštěvník dostane pro zahřátí čaj z buchlovské Lípy nevinny, dále jsou připraveny zabijačkové speciality, vánoční punč na nádvoří a košt vína a medoviny v hradní vinárně.

Více informací

Silvestrovský pobyt 2017-2018 S Černou paní na Buchlově

30. 12. 2017 až 1. 1. 2018

Oslavte poslední dny v roce netradičně, v pohádkovém prostředí přímo v podhradí! Neváhejte a přijeďte k nám, do hotelu Buchlov! Čeká Vás nezapomenutelná silvestrovská noc plná dobrého jídla a vynikajícího pití. Skvělá zábava, výborná atmosféra a černá paní slavící taktéž poslední den v roce. U toho nemůžete chybět 30.12.2017 (sobota) nástup možný od 13 hod uvítání Černou paní s kalíškem […]

Více informací

HODOKVASY POD HRADEM Z kuchyně hradních pánů

26. až 28. 1. 2018

  Oblíbená kulinářská akce, kde chceme našim hostům přiblížit jídelníček hradních, či zámeckých, pánů z Buchlova a Buchlovic. Na jídelníčku nechybí vybrané pečínky z drůbeže, vepře či zvěřiny doplněné o netradiční přílohy a pochutiny.

Více informací

Relaxační wellness víkend

2. až 4. 2. 2018

Hotelový komplex umístěný v lůně přírody s krásnými výhledy do krajiny. Klidné prostředí, skvělé snídaně a večeře, relaxace v hotelovém wellness s masáží.

Více informací

HODOKVASY POD HRADEM Zvěřinové speciality

22. až 25. 2. 2018

Jedna z nejtradičnějších a nejoblíbenějších akcí naší restaurace. Zvěřinové speciality v tradičních i originálních recepturách budete moci ochutnat již od čtvrtka. Pro sobotní večer připravujeme také oblíbený Večer s cimbálovou muzikou.

Více informací

Víkend se zvěřinovými hody a cimbálem

23. až 25. 2. 2018

Prožijte zimní víkend v romantickém prostředí pod hradem Buchlov s vyhlášenými ZVĚŘINOVÝMI SPECIALITAMI. K dobré večeři Vám nabídneme kvalitní regionální vína a především zábavu s Cimbálovou muzikou. Zveme všechny milovníky dobrého jídla lidové zábavy a pohody.

Více informací

HODOKVASY POD HRADEM Domácí zabijačka a zabíjčakové speciality

16. až 18. 3. 2018

Ve spolupráci s regionem Slovácko se naše restaurace podílí na projektu, který si klade za cíl prezentovat staré regionální receptury. Zajímavá a chutná jídla ze slováckého regionu budou doplněna o zabijačkové speciality, které k chutím a vůním Slovácka neodmyslitelně patří.

Více informací

Víkend s nefalšovanou moravskou zabijačkou

16. až 18. 3. 2018

Areál našeho hotelů v dávných dobách sloužil jako hospodářské zázemí hradu Buchlov, a tak zde také zabijačky byly téměř na denním pořádku. Nechte se vtáhnout do zabijačkové atmosféry a ochutnejte přímo z kotle nebo v pohodlí naší restaurace ty nejlepší, domácí, zabijačkové dobroty.

Více informací

Letní dovolená na Buchlově

30. 6. až 1. 9. 2018

Krajina Buchlovských kopců a blízkého okolí je jako stvořená pro trávení letní rodinné dovolené a romantické místo přímo pod majestátným hradem Buchlov dvojnásob. Region nabízí velmi bohaté vyžití pro aktivní sportovce, turisty či cykloturisty, milovníky památek, kultury i dobrého jídla nebo vína. Zázemí našeho hotelu s bazénem, uzavřeným nádvořím, loukami, nádherným výhledem a v neposlední řadě kvalitními službami, poskytuje záruku Vaší plné spokojenosti a relaxace. Vaše děti i hravé dospělé zabaví dětské atrakce přímo v areálu hotelu

Více informací