Společnost Region, spol. s r.o.

SPOLEČNOST REGION

Hotel Buchlov*** provozuje firma Region, spol. s.r.o. Tato vznikla v r. 1993 se zaměřením na oblast cestovního ruchu. Za dobu své činnosti se zařadila mezi nejvýznamnější české firmy zabývající se domácím cestovním ruchem s více než 55 tisíci ročně odbavenými klienty.

Nejdůležitější částí firmy je agentura Régio internet marketing, která prošla bohatým vývojem od tradičního konceptu cestovní kanceláře prodávající pomocí tištěného katalogu a široké sítě prodejních míst (CK a CA v celé ČR), až po dnešní moderní způsob zprostředkovatelského prodeje na internetu. Od r. 2014 je obchodní strategie zaměřena na prodej ubytování a pobytů na webu v souladu s nejmodernějšími trendy, potřebami klientů a dynamicky se rozvíjejícím prostředím v tomto podnikání. Nabídka je zaměřena zejména na ubytování s vlastní dopravou v České republice a na Slovensku. Klientské centrum Régio, které je v provozu ve všední dny od 08:00 do 19:00 a o víkendech od 14:00 do 19:00 obsluhuje webové portály www.pampeliska.cz a www.chata.cz a poskytuje tak svým klientům nezbytný servis.

Další významný pilíř činnosti společnosti představuje oblast jihovýchodní Moravy, kde firma s pomocí svého zakázkového oddělení zajišťuje komplexní služby pro firemní a skupinovou klientelu, stejně jako specializovaný produkt pro individuální turisty a rodiny. Nabídka je podporována vlastními ubytovacími kapacitami pod značkou Régio Hotels & Wine (hotelově zážitkový areál Bukovanský mlýn*** v Bukovanech, Penzion Régio*** v Kyjově, Hotel Buchlov*** v Buchlovicích) a dalšími úzce spolupracujícími hotely, Slováckou galerií vín, vlastními vinnými sklepy, prodejnou lidových výrobků s vinotékou, minigolfovým hřištěm, mlynářskou stájí a dalšími doplňkovými činnostmi.

Hotel Bukovanský mlýn ***je vystavěn v tradičním stylu moravského Slovácka. Dominantou areálu je větrný mlýn s expozicemi a vyhlídkou. Hotel nabízí 50 lůžek a 16 přistýlek ve 22 pokojích, stylovou restauraci, vinný sklep a vinotéku s celkovou kapacitou až pro 150 hostů, dále letní zahradní posezení, dětské hřiště, minigolf, stáj s koňmi atd. Bukovanský mlýn je velmi atraktivním cílem pro turisty, cykloturisty, firemní akce a obecně všechny, kteří touží zažít tradiční moravskou pohostinnost.

Penzion Régio*** se seminárním centrem v Kyjově, který slouží zájemcům o kvalitní ubytování ve městě Kyjově, ale také jako „depandance“ hotelu Bukovanský mlýn. Penzion nabízí ubytování v 9 moderně vybavených apartmánech vybavených sociálním zařízením, kuchyňským koutem, LCD televizorem, Wifi připojením k internetu. Apartmány jsou v různých velikostech o celkové kapacitě 37 lůžek.

Slovácká galerie vín – radniční sklep Kyjov nabízí lahodná vína ze všech koutů Slovácké vinařské podoblasti. Nabídka skýtá 120 výtečných vín z pečlivě vybraných 18 vinařství této podoblasti. Návštěvníci mají možnost si denně vychutnat tzv. malou degustaci, kdy je připravena sestava 8 – 10 vzorků vín, která je pravidelně obměňována. Firma se tak přizpůsobila požadavkům nejen ubytovaných hostů, ale i dalších turistů z řad příznivců vína, kdy byl často problém zajistit degustaci u místního vinaře jen pro jednotlivce či malé skupinky. Dále zde můžete ochutnat sudová vína se zaručeným moravským původem, vítězná vína z Galerie rulandských vín ČR, pestrou nabídku sýrů nebo bramborové patenty s mákem či tvarohové pecáky z naší kuchyně. Prostor pro soukromé kolektivy poskytuje stylový Radniční sklep pro 45 osob. Pravidelně se zde pořádají degustace řízené sommeliery nebo samotnými vinaři.