Volná místa

Hotel Buchlov***

Brigádníci (obsluha / výpomoc za barem / výpomoc do kuchyně )

Přijímáme brigádníky na léto!

Napište nám vaše zkušenosti a schopnosti a my vám nabídneme adekvátní pracovní příležitost.

Jedná se o práci převážně na prázdniny a výpomoc na víkendy.

Možnost ubytování mezi směnami.

Informace o vás, zasílejte na mail: lexa@chata.cz

Nebo volejte na tel.: 773 796 300

Odpovíme všem uchazečům.

Číšník / Servírka

Hledáme spolehlivé kolegy s příjemným vystupováním, úsměvem na tváři a chutí pracovat.

Co Vám můžeme nabídnout

Co od Vás očekáváme

V naší firmě si všímáme pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit.

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis na mail:

Kontakt: Jan Lexa, tel.: 773796300

Kuchař

Hledáme spolehlivé a schopné kolegy do našeho týmu kuchařů.

Máš cit pro gastronomii? Rád vaříš z čerstvých surovin? Máš chuť se zdokonalovat?

Pak hledáme právě tebe.

Můžeme nabídnout

Očekáváme

Životopisy zasílejte na e-mail:

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontaktní osoba:

Jan Lexa, tel.: +420 773 796 300

Hotelová pokojská

Pořádáme výběrové řízení na pozici pokojská. Hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním, chutí pracovat a pečlivostí.

Náplň práce:

Úklid a přípravu pokojů, apartmánů, úklid společných prostor (restaurace, seminární prostory, venkovní prostory, kanceláře) a spolupráce s kolegy.

U nás se setkáte s lidským přístupem a férovým jednáním, vážíme si poctivých a pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit.

Nabídka pracovních míst z ostatních provozů.

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem. Č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ze strany společnosti Region, spol. s r.o. Osobní údaje budou zpracovány po dobu nezbytně nutnou pro vyhodnocení výběrového řízení. Proti zpracování osobních údajů lze podat písemnou námitku ke zrušení, úpravě nebo výmazu.

Kontakt:
Region, spol. sr.o.
Régio Hotels & Wine
třída Palackého205/6
697 01 Kyjov