Volná místa

Hotel Buchlov***

Přijeďte ochutnat speciality z našeho nového jídelního lístku.

Brigádníci (obsluha v restauraci)

Hledáme šikovné kolegy a kolegyně brigádně na Hotel Buchlov. Čeká vás práce v přátelském kolektivu pod vedením zkušených číšníků a servírek, hledáme výpomoc převážně na víkendy. Možnost ubytování, mzdové ohodnocení 90 – 100,-/hod + spropitné.

Očekáváme

– časovou flexibilitu
– práce o víkendu

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 773 796 300 nebo email:

Odpovíme všem uchazečům.

Hotelová pokojská

Hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním, chutí pracovat a pečlivostí.

Náplň práce:

Úklid a přípravu pokojů, apartmánů, úklid společných prostor (restaurace, seminární prostory, venkovní prostory, kanceláře) a spolupráce s kolegy.

Co Vám můžeme nabídnout

Co od Vás očekáváme

U nás se setkáte s lidským přístupem a férovým jednáním, vážíme si poctivých a pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit.

Životopisy zasílejte na e-mail:

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontaktní osoba:

Jan Lexa, tel.: +420 773 796 300

Nabídka pracovních míst z ostatních provozů.

Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.