V balonu nad Buchlovem

Nezapomenutelný zážitek v období od května do října

BEZKONKURENČNÍ NABÍDKA letu horkovzdušným balonem spojená s ubytováním na našem hotelu v bezprostřední blízkosti majestátného hradu Buchlova. Start balonu (dle povětrnostních podmínek) přímo od hotelu, případně z BalonCentra v sousedním Břestku. PERFEKTNÍ ZÁŽITEK pro celou rodinu, SKVĚLÝ DÁREK pro vaše blízké!

Cena pobytu zahrnuje:

Cena / os. 3 500 Kč (Po – Čt); 4000 Kč (Pá – Ne)
V ceně je zahrnuta DPH, v ceně není zahrnuta strava.

POZOR! Cena samostatné letenky – bez ubytování a dalších zvýhodněných služeb – se běžně pohybuje od 3500 do 5500 Kč dle provozovatele služby.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Realizace letu je vázána na vhodné počasí a povětrnostní podmínky. Lety jsou realizovány vždy v brzkých ranních a v podvečerních hodinách. V případě nemožnosti letu je zákazníkovi nabídnut vždy nejbližší možný termín v následujících dnech. Doporučujeme rezervaci pobytu alespoň na 2 noci, čímž se výrazně zvyšuje pravděpodobnost realizace letu! V případě nepříznivé meteorologické předpovědi se při zrušení pobytu do 3 dnů před nástupem neúčtují stornopoplatky. V období letních prázdnin je možné zážitek realizovat pouze v rámci týdenního pobytu (viz ZDE).

Pozor! Nejedná se o privátní lety. Počet pasažerů v balonu se pohybuje od 5 do 25 dle vzolené kapacity balonu.

REZERVACE POBYTOVÉHO BALÍČKU

Pobytové balíčky rezervujte na telefonním čísle 572 541 130 nebo na emailu nebo online.

Pozn: Pobyty lze dle zájmu prodloužit. V případě zájmu o prodloužení pobytu, pobyt s dítětem, či o rozšíření o přistýlku, se na aktuální zvýhodněnou cenu dotažte na recepci hotelu (tel: 776 466 674, e-mail: )