HOTEL

Nabídka pokojů.

Hotel Buchlov

Celková kapacita hotelu činí 33 pokojů – 67 dospělých lůžek, 24 dětských lůžek. Pokoje jsou rozmístěny ve dvou protilehlých budovách.

1 690 KČ / NOC

Jednolůžkový pokoj

Tento pokoj je zařízen v rustikálním stylu a nabízí výhled na okolní přírodu. Je vybaven Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně je fén.

2.190 KČ / NOC

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a terasou

 

Vybavení pokoje:​ 

Povlečení, skříň nebo šatna, dřevěná nebo parketová podlaha ,topení, lednička, psací stůl, posezení, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, kabelové programy, balkon, terasa, venkovní nábytek, zásuvka u postele, věšák na oblečení, rozkládací pohovka

2.690 KČ / NOC

Třílůžkový pokoj

3 jednolůžkové postele, koupelna je součástí pokoje, TV s plochou obrazovkou, terasa. WI-FI zdarma

 

Vybavení pokoje:​

Povlečení, skříň nebo šatna, dřevěná nebo parketová podlaha, topení, lednička, psací stůl, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou. kabelové programy, terasa, venkovní nábytek, zásuvka u postele, věšák na oblečení, 

 

Soukromá koupelna: Toaleta, vana nebo sprcha, ručníky, fén, toaletní papír

3.190 KČ / NOC

Rodinné apartmá

1 manželská postel a 2 patrové postele.

Tento pokoj je zařízen v rustikálním stylu a nabízí výhled na okolní přírodu. Je vybaven Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně je fén.

 

Vybavení pokoje:​

Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech, povlečení, skříň nebo šatna, příslušenství na přípravu čaje a kávy, dřevěná nebo parketová podlaha, topení, lednička, rychlovarná konvice, varná deska, kuchyňské potřeby, jídelní stůl, kuchyňský kout, pohovka, psací stůl, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, kabelové programy, zásuvka u postele, věšák na oblečení, rozkládací pohovka

 

3.500 KČ / NOC

Hradní apartmán

1 rozkládací pohovka a 1 velká manželská postel

Tento apartmán je zařízen v rustikálním stylu a nabízí výhled na okolní přírodu. Skládá se z ložnice a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně je rohová vana a fén.

 

Vybavení apartmánu:​

Povlečení, skříň nebo šatna ,dřevěná nebo parketová podlaha, topení, lednička ,psací stůl, satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, kabelové programy, zásuvka u postele, věšák na oblečení. 

Soukromá koupelna: Toaleta, vana nebo sprcha, ručníky, fén, toaletní papír

Pobytové balíčky

Tematické pobyty na Hotelu Buchlov

Připravujeme a pravidelně aktualizujeme pro Vás pobytové balíčky, kde cena služeb je zvýhodněna oproti běžným prodejním cenám. Pro více informací nás kontaktujte. 

Telefon: +420 776 466 674 E-mail: info@hotelbuchlov.cz 

 

Milí hosté, hotel Buchlov se zapojil do odměňování zaměstnanců zdravotních a sociálních služeb, kteří projevili mimořádné úsilí při zvádání pandemie COVID19 v rámci RP21-21 VOUCHER ODMĚNA PRO ZAMĚSTNANCE, PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU.

Hotel Buchlov

Dárkové balíčky

Kouzelný večer pod hradem Buchlov

Služby

Nabídka služeb hotelu

Dog Friendly

Máte pejska? U nás to nevadí mazlíčci jsou vítáni. 

Wifi zdarma

V celém komplexu je chráněná wi-fi zdarma.

Whirpool a bazén

Disponujeme venkovním bazénem, vnitřním bazénem a whirpool.

Wellness a Masáže

Odpočiňte si v našem wellness včetně využití našich masérských balíčků.

Bezbariérové

Celý hotel je bezbariérový.

Atrakce pro Vás

Zajistíme pro Vás cokoliv i výlet helikoptérou či baloném.