Volná místa

Hotel Buchlov***

Číšník / Servírka

Hledáme člověka, který má zájem se zdokonalovat a již má za sebou nějakou tu praxi.

Očekávané znalosti: komunikační znalost angličtiny, základní orientace v lokálních vínech, příjemné a slušné vystupování, stresu odolnost a kolegiálnost.

Co Vám nabízíme:

( Jste kvalitní číšník/servírka s praxí? pojďme se o výši mzdy pobavit)

Informace o pozici na tel.: 725 247 053 nebo na emailu

Jak to celé funguje: Pošlete životopis s fotkou a my se Vám v co nejkratší době ozveme. V případě oboustranného zájmu následuje pohovor přímo u nás na hotelu.

Těšíme se na spolupráci


Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Hotel Buchlov Invest, s.r.o., se sídlem Polesí 297, 687 08 Buchlovice, IČO: 28588916 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.