Volná místa

Hotel Buchlov***

Kuchař hotelové restaurace

Hledáme spolehlivé a schopné kolegy do našeho týmu kuchařů na Hotelu Buchlov. Jsme zaměření především na lokální kuchyni, čerstvé suroviny a sezónní speciality. U nás se nesetkáte s vývařovnou obědových menu ani gurmánskou gastronomií světového věhlasu. Zakládáme si na chuti, prezentaci a jednoduchosti.

Co vám můžeme nabídnout

– odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy (dle schopností a šikovnosti)
– možnost dlouhodobé spolupráce
– možnost ubytování mezi směnami
– pracovní doba (cca 7:00–21:00) krátký/dlouhý týden
– personální strava
– možnosti vlastní realizace při gastroakcích, firemních akcích a svatbách
– zaměstnanecké benefity: wellness, příplatky za víkendy, ubytování

Očekáváme od Vás samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup a bezúhonnost. Preferujeme alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici.

Své životopisy zasílejte email

Odpovíme všem zájemcům.


Pomocný kuchař / kuchařka

Na Hotel Buchlov hledáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici pomocný kuchař. Náplní vaší práce bude příprava jídel pro bufetové snídaně, výpomoc při přípravách obědů a přípravu jídel ze stálého jídelního lístku pod vedením hlavního kuchaře. Možnost realizace a načerpání nových zkušeností.

Co vám můžeme nabídnout

Očekáváme od Vás samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup a bezúhonnost. Zkušenosti z obdobné práce jsou výhodou, nikoli podmínkou.

V případě zájmu nás kontaktujte nebo zašlete životopis. Odpovídáme všem uchazečům.

Tel.: 773 796 300, email:


Pokojská / uklizečka

Vaší náplní práce bude úklid hotelových pokojů, společných prostor hotelu, úklid wellness a dvora. Jedná se o práci především v ranních a dopoledních hodinách.

Co vám můžeme nabídnout

+ zaměstnanecké benefity – příplatky za svátky a víkendy, slevy na produkty a služby 30%, zdarma wellness a mnoho dalšího.

Očekáváme od Vás spolehlivost, samostatnost a pracovitost. Výhodou je také bydliště v bízkém okolí Uherského Hradiště nebo Koryčan.

Hotel se nachází na samotě, tudíž je potřeba počítat s vlastní dopravou na hotel.

V případě zájmu nás kontaktujte, odpovídáme všem uchazečům.

Tel.: 773 796 300, email:


Číšník /servírka – letní brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na prázdniny v Hotelu Buchlov. Výpomoc se týká jak klasického chodu restaurace, tak především obsluhy při pořádání zakázkových akcí a svateb.

Očekáváme samostatnost, komunikativnost, minimální věk 17 let a ochotu pracovat o víkendu. Odměna 90 – 100,-/hod + spropitné (výše odměny záleží pouze na snaze a šikovnosti). Zkušenosti s obdobnou prací výhodou.

Je nutné počítat s vlastní dopravou. Možnost využití ubytování mezi směnami.

Zašlete pár informací o sobě a my se vám ozveme.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 603 195 668

Těšíme se na případnou spolupráci.


 


Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.