Volná místa

Hotel Buchlov***

VÍKENDOVÉ ŘÍZKY

Číšník /servírka –brigáda

Nabízíme práci pro šikovné brigádníky v restauraci hotelu Buchlov. Léto se nezadržitelně blíží a rádi bychom uvítali výpomoc na pozici číšník, servírka. Zkušenosti s obdobnou prací výhodou, nikoli podmínkou.

Očekáváme od vás samostatnost, komunikativnost, minimální věk 17 let a ochotu pracovat o víkendu. Hodinová odměna 92-110,- + spropitné (výše odměny záleží pouze na snaze a šikovnosti).

Nástup možný v KVĚTEN – ČERVEN.

Brigádnické směny nabízíme dle domluvy: krátký- dlouhý týdny, víkendové směny s přespáním i týdenní turnusy s ubytováním.

Zašlete pár informací o sobě na email a my se vám ozveme.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 773 900 307

Těšíme se na případnou spolupráci.


Číšník / Servírka

Hledáme člověka, který má zájem se zdokonalovat a již má za sebou nějakou tu praxi.

Očekávané znalosti: komunikační znalost angličtiny, základní orientace v lokálních vínech, příjemné a slušné vystupování, stresu odolnost a kolegiálnost.

Co Vám nabízíme:

( Jste kvalitní číšník/servírka s praxí? pojďme se o výši mzdy pobavit)

Informace o pozici na tel.: 773 796 300 nebo na emailu

Jak to celé funguje: Pošlete životopis s fotkou a my se Vám v co nejkratší době ozveme. V případě oboustranného zájmu následuje pohovor přímo u nás na hotelu.

Těšíme se na spolupráci


Níže uvedené informace jsou platné pro všechny inzeráty:

Odpovědí na tyto inzeráty poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude Region, spol. s r.o., se sídlem Palackého 205/6, 697 01 Kyjov, IČO: 49451286 (jakožto „správce“), zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo na: přístup k osobním údajům, opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, výmaz osobních údajů, omezení zpracování osobních údajů, přenositelnost údajů a vznešení námitky, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno.

Ukončení zpracování může nastat pouze v případě, že neexistují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména.

V případě podezření ohledně porušování ochrany osobních údajů, se můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.