Odpočinek & relax

Těšíme se na vaši návštěvu

Restaurace

Těšíme se na vaši návštěvu

Akce & Události

Těšíme se na vaši návštěvu

Pracujeme pro Vás na našem hotelu

Rádi bychom Vám přinesli co nejpříjemnější návštěvu hotelu a restaurace a proto tuto zimu opět rekonstruujeme. Můžete se těšit na nové sociální zařízení, zrestaurovaný bar či vinotéku a recepci. I našim zaměstnancům se snažíme vyjít vstříc a proto budou pracovat v nově přestavěné kuchyni s větším zázemím. Změny proběhnou i v naší milované konírně, kde se konají svatby a jiné akce všeho druhu. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za omezení během rekonstrukcí. Velmi se na Vás zase těšíme!

Služby wellness a masáže jsou z důvodu probíhající rekonstrukce do odvolání nedostupné. Děkujeme za pochopení.

HOTEL BUCHLOV

Vítejte na Hotelu Buchlov!

Stylový hotelový areál je umístěn, jak už název napovídá, jen pár metrů od hradeb oblíbeného moravského hradu Buchlova

Budovy hotelu obklopené loukami a lesy nabízejí krásné a především klidné ubytování v centrální části přírodní rezervace Chřiby (místní název Buchlovské hory), v samém srdci moravského Slovácka

Rodinná dovolená, prodloužený víkend, firemní akce, oslavy, svatby, a nebo jen návštěva našeho wellness centra spojená s dobrou večeří, to vše může být dobrým důvodem proč navštívit Hotel Buchlov.

Těšíme se na Vás
Tým Hotelu Buchlov

UBYTOVÁNÍ

Nabídka pokojů

1 290 Kč / noc

Jednolůžkový pokoj


1 690 KČ / NOC

Dvoulůžkový pokoj


2 290 KČ / NOC

Třílůžkový pokoj


2 590 Kč / noc

Rodinné apartmá


3.500 Kč / noc

Hradní apartmán


HOTEL BUCHLOV

Užijte si krásy našeho hotelu

SLUŽBY

Nabídka služeb hotelu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero.
Dog Friendly
Máte pejska? U nás to nevadí, mazlíčci jsou vítáni.
Wifi zdarma
V celém komplexu je chráněná wi-fi zdarma.
Whirpool a bazén
Disponujeme venkovním bazénem a whirpool.
Wellness, masáže a biorezonance
Odpočiňte si v našem wellness včetně využití našich masérských balíčků.
Bezbariérové
Bezbariérový vstup do restaurace a pokojů v přízemí hotelu.
Atrakce pro Vás
Zajistíme pro Vás cokoliv i výlet helikoptérou či baloném.

Řekli o nás

Vážíme si našich zákazníků

Na Hotelu Buchlov jsme oslavili naši nezapomenutelnou svatbu. Nejenom náš svatební den ale i celý proces svatebního plánování v režii zakázkového manažera byl naprosto bezchybný.

Karolína

Google Hodnocení

Všem můžu jen doporučit, úžasný personál od recepce, pohostinství i kuchyni. Už se těšíme na další návštěvu, relax a vaši kuchyni. Jsem prostě labužník a vy jste famózní.

Kateřina Veislíková Macková 

Facebook Hodnocení

NABÍZÍME

Od ubytování až po neopakovatelné zážitky

Navštivte klidné prostředí buchlovských vrchovin, nadechněte se čerstvého vzduchu a přijďte ochutnat něco nového.
 

Odpočiňte si

Ubytování s výhledem na panenskou přírodu

Ráno s výhledem do zeleně? Pohoda a klid – to jsou hlavní dominanty našeho hotelu. Víme, že odpočinek je pro tělo tím nejdůležitějším – a zároveň nejvíce zanedbávaným vitamínem – proto jsme pro vás nachystali relax s velkým R.

OCHUTNEJTE

Zážitková gastronomie

Moravský fine dining zaměřený na lokální gastronomii a místní speciality byl inspirován okolní přírodou. Klademe důraz především na čerstvé suroviny, snoubení chutí, špičkovou prezentaci a tradiční receptury. Jídelní lístek pravidelně obměňujeme tak, abychom mohli co nejvíce využít potenciál sezonních surovin.

Odpočiňte si

Wellness, masáže a biorezonance

Dopřejte si klidný odpočinek nejen díky našemu ubytování, ale také bohatému wellness - whirlpool, finská sauna a nabídka speciálních masáží od našich certifikovaných masérů – od klasických procedur až po biorezonanci či ošetření Aryanvéda kosmetikou.

IDEÁLNÍ PROSTORY

Akce a firemní večírky

Přemýšlíte, kde uspořádat oslavu narozenin či potřebujete místo pro Vaši firemní akci s nelimitovanými možnostmi? Kvalitní a ucelená nabídka služeb a programů pro firemní a skupinovou klientelu je naší doménou. 

Zajišťujeme komplexní realizaci akcí od běžných školení přes konference, vánoční večírky, teambuildingové pobyty s kompletními balíčky doprovodných služeb až po ucelené eventy s bohatým gastronomickým a zábavným programem.

Odpočinek v krásné přírodě buchlovských vrchů, zážitková gastronomie formou moravského fine dining. Ideální místo pro Vaši svatbu, firemní akci či jiný zážitek.