Meetings

Kvalitní a ucelená nabídka služeb a programů pro firemní a skupinovou klientelu je dlouhodobě naší doménou. Zajišťujeme komplexní realizaci akcí od běžných školení přes konference, poznávací a zážitkové balíčky až po ucelené eventy s bohatým gastronomickým a zábavným programem. V naší nabídce najdete zcela originální doprovodné programy, které Vás jistě přesvědčí o tom, že Buchlov je dokonalým místem pro vámi plánovanou akci!

V období leden – březen 2018 nabízíme slevy 10 – 50% na jednotlivé hotelové služby pro firemní a skupinové akce. Výše slev je závislá na rozsahu a termínu akce.

ŠKOLENÍ, MEETINGY, KONFERENCE

Hotel nabízí dva konferenční prostory plně vybavené konferenční (audiovizuální) technikou

Konference a školení

K dispozici jsou Vám dvě školící místnosti o kapacitě 35 a 100 osob.


Malý salonek

hotelbuchlov39

 

Středně velká místnost pro semináře, školení, workshopy a menší rodinná setkání. Je orientovaná na západ s přirozeným osvětlením. Zatemnění pro Vaše prezentace je samozřejmostí.

Kapacita: 5 – 40 osob

Velký sál

hotelbuchlov40

 

Velká místnost se samostatným barem pro každou příležitost. Z východní a západní strany je přirozené osvětlení. Nabízí se pro semináře, oficiální bankety, plesy, slavnosti, svatby, hostiny.

Kapacita: až 100 osob

Cenovou nabídku za pronájem školicích prostorů a za další  služby Vám vypracujeme na základě Vašich konkrétních požadavků.

DOPROVODNÉ PROGRAMY

„Po práci legraci“ – nabízíme širokou škálu doprovodných programů – relax, sport, kultura, zážitky…, vhodných pro zpestření vašich akcí, posílení týmového ducha a načerpání nové energie.

Chcete se seznámit se zajímavými programy? Prohlédněte si naši nabídku DOPROVODNÝCH PROGRAMŮ .

Vytvořit poptávku