Aktuální a budoucí akce

Pobytové, gastronomické a jiné časově omezené akce

Romantický wellness víkend

21. 11. 2019 až 27. 12. 2020

PŘEMÝŠLÍTE, KAM BYSTE SE ZAŠILI?
Nechte se po celý víkend hýčkat našim personálem a prožijte nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí pod hradem Buchlov. K romantickému víkendu neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití, relaxace a odpočinek v příjemném prostředí a také milé překvapení. To vše najdete právě u nás!

Více informací

Kouzelný večer pod hradem Buchlov

31. 12. 2019 až 30. 12. 2020

Prožijte nezapomenutelný večer ve dvou v hotelu Buchlov. Výročí, narozeniny, svátek nebo jen další úspěšný den oslavíte – i na ten neúspěšný zapomenete – nejlépe relaxací v privátním wellness centru a výbornou večeří na hotelu Buchlov. VEČEŘE + WELLNESS na hotelu Buchlov VEČEŘE (dva chody) + 60 min privátního WELLNESS 1100 Kč/2 osoby (večeře […]

Více informací

Zimní pohoda na hotelu Buchlov

31. 12. 2019 až 30. 3. 2020

Užijte si pohodu uprostřed zimní krajiny pod hradem Buchlov. Čeká na Vás vyhlášená kuchyně, stylové ubytování se slevou 20 %, výborná regionální vína a relaxace ve wellness zdarma v ceně.

Více informací

HUDEBNÍ VEČERY s klavírem (novinka)

10. 1. až 28. 3. 2020

Každou sobotu si můžete dopřát výbornou večeři se sklenkou dobrého vína v příjemném prostředí restaurace za doprovodu klavírních tonů.

Více informací

Tradiční česká kuchyně z dob Magdaleny Dobromily Rettigové

24. až 26. 1. 2020

Dobré jídlo je jako umělecké dílo, musíte dokonale zvládnout řemeslo a pak ladíte do kulinářského zázraku.

Více informací

MAŠKARNÍ BÁL

1. 2. 2020

Zveme Vás na 1. maškarní bál hotelu Buchlov. Přijďte si zatančit a pobavit se v maskách i bez. K tanci bude hrát DJ Jarek Šmída, vystoupí taneční skupina Matýsek z Kyjova, soutěž o nejlepší masku, míchané drinky, bohatá tombola.
Vstup ZDARMA!

Více informací

VALENTÝNSKÝ víkend

13. až 15. 2. 2020

Překvapte svého miláčka skvělým dárkem! Dopřejte sobě i jemu romantický víkend plný relaxace a skvělé gastronomie.

Více informací

Slovácké Velikonoce na Buchlově

9. až 12. 4. 2020

Kouzlící jarní příroda, ale hlavně atraktivní program na hotelu i na hradě pro všechny, kdo chtějí na svátky někam vyrazit a nezůstávat sedět „za pecí“! U nás si kromě přírodních krás a možnosti první návštěvy památek v okolí užijete také tradiční SLOVÁCKÉ VELIKONOCE. V pátek ochutnáte skvělá vína z regionu, v neděli a pondělí si můžete užívat velikonočních zvyků na hradě (lidoví řemeslníci, výstava kraslic, dětská velikonoční dílna s pletením pomlázek a malováním vajíček…)

Více informací

Letní dovolená pod hradem Buchlov

27. 6. až 29. 8. 2020

Krajina Buchlovských kopců a blízkého okolí je jako stvořená pro trávení letní rodinné dovolené a romantické místo přímo pod majestátným hradem Buchlov dvojnásob. Region nabízí velmi bohaté vyžití pro aktivní sportovce, turisty či cykloturisty, milovníky památek, kultury i dobrého jídla nebo vína. Zázemí našeho hotelu s bazénem, uzavřeným nádvořím, loukami, nádherným výhledem a v neposlední řadě kvalitními službami, poskytuje záruku Vaší plné spokojenosti a relaxace. Vaše děti i hravé dospělé zabaví dětské atrakce přímo v areálu hotelu

Více informací