Doprovodné programy

Připravili jsme pro Vás několik velmi rozličných doprovodných akcí. Pokud by Vás žádná z nich neoslovila, nebo pokud máte speciální přání, neváhejte nás inspirovat, rádi Vám připravíme program přímo na míru!

O poklad pevnosti Buchlov

Teambuildingová hra ve stylu pevnosti Boyard. Utvořte silný tým, vyluštěte hádanky, splňte úkoly a poklad Vás nemine!


Legendární dobrodružná hra tentokrát na hotelu Buchlov. Soutěžící plní zadané úkoly a získávají tak indicie na základě kterých poté hádají klíčová slova, která jim v závěru hry otevřou truhlu plnou překvapení. Truhla obsahuje „poklad“ v hodnotě cca 2000,- Kč v režii hotelu.

Disciplíny:

zdolávání tratě na chůdách

hod vidlemi + rallye fotbal

závod na týmových lyžích

big pong

slepý král

řezání špalků dvoumužnou pilou

pamatovák

+ speciální úkol v závěru hry – plní kapitán týmu

Na louce je možno zřídit stanoviště s občerstvením – není zahrnuto v ceně programu

(např. rozpečené toasty se šunkou a sýrem, domácí povidlové koláče, ovoce, nealko nápoje, mobilní výčep, …)

Crazy Bubbles

Unikátní hra při které se zabaví prakticky kdokoli. Narážení a padání POVOLENO!


Crazy Bubbles to je zcela nová pohybová a sportovní aktivita hotelu Buchlov, při které si navíc užijete spoustu zábavy a nekonečné záchvaty smíchu. Vyzkoušejte bodyzorbingové nafukovací bubliny a nebojte se střetů při, kterých budete létat i několik metrů daleko, dělat kotrmelce a všemožně se odrážet jeden od druhého v zápalu této bláznivé aktivity. Vše se 100% bezpečnosti díky originálním bublinám s nejpřísnějšími certifikáty kvality a atesty bezpečnosti.

CASINO BUCHLOV

Užijte si vzrušující atmosféru a hráčské napětí casina Buchlov. Rozbijte bank a staňte se milionářem nebo naopak přijďte o vše.


Zažijte nezapomenutelný večer plný zábavy a napětí při hazardních hrách jako je

  • ruleta
  • black jack
  • poker Texas Holdem
  • a další…

Hra probíhá s Fun bankovkami.

Profesionální letecké a závodní simulátory

Závodní simulátory na Buchlově! Poznejte jak se cítí závodníci na závodních tratích a závodních okruzích celého světa.


Vyzkoušejte různé typy aut a zjistěte jejich přednosti a porovnejte mezi sebou. Naučte se pilotovat cestovní letadlo nebo bojovou stíhačku. Poznejte mezinárodní letiště nebo jaké je to přistát na letadlové lodi uprostřed oceánu.

Archerry attack game

Adrenalinová zážitková sportovní hra, kterou může najednou hrát až 12 hráčů, ideálně 24 účastníků-4 týmy po 6ti.


Hra je založena na strategii, akci, schopnosti soustředit se na cíl a přesně jej dokázat zasáhnout. Vraťte se s námi pod hradem Buchlov zpět v čase, a neváhejte si vyzkoušet situaci, kdy je luk a šíp jedinou možností jak zůstat ve hře!

Obléhání Buchlova

Z připravených dřevěných kůlů staví účastníci na základě stručného návodu funkční vrhací zbraň jen pomocí svazování smycemi, kterou se pak snaží dostřelit co nejdále a trefit připravený terč. V aktivitě se uplatní účastníci s představivostí, technickým myšlením, účastníci zruční i vizionáři. V ideálním případě vše připravíme jako soutěž mezi dvěma týmy.


Aktivita vhodná pro 8-12 os/1.skup. s tím, že je možnost stavět až 3 katapulty paralelně v jedné ceně. Z připravených dřevěných kůlů staví účastníci na základě stručného návodu funkční vrhací zbraň jen pomocí svazování smycemi, kterou se pak snaží dostřelit co nejdále a trefit připravený terč. V aktivitě se uplatní účastníci s představivostí, technickým myšlením, účastníci zruční i vizionáři. V ideálním případě vše připravíme jako soutěž mezi dvěma týmy. Dostřelíte a trefíte nedobytný hrad Buchlov?:)

Střelecký den

Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni zajistit prakticky jakékoli střelecké zážitky a teambuildingy. Vše na individuální domluvě.


Airsoftová střelnice

Paintball

Military den

Lukostřelba

( ceny a bližší info na vyžádání, záleží na počtu účastníků, propojení různých aktivit, způsobu celkového uspořádání hry nebo turnaje )

Outdoorové akční aktivity připravené klientovi na klíč. Speciální obleky, termo masky, autentické zbraně. Akce je plně organizovaná a moderovaná. Okolní louky a lesy u hotelu Buchlov k této hře přímo vybízí.

Na louce je možno zřídit stanoviště s občerstvením – není zahrnuto v ceně programu

(např. rozpečené toasty se šunkou a sýrem, domácí povidlové koláče, ovoce, nealko nápoje, mobilní výčep, …)

Stand up comedy vystoupení

Živé stand up comedy vystoupení v délce 30 – 45 min.


Spolupracujeme například s komiky

  • Miloš Knor
  • Daniel Ferenc
  • Tigran Hovakimyan
  • Richard Nedvěd
  • a dalšími.

Barmanský catering na hotelu Buchlov

Barmanský catering na nejvyšší úrovni v podání profesionálních barmanů. Vždy připraven klientovi na míru.


Barmanský catering na nejvyšší úrovni v podání profesionálních barmanů. Vždy připraven klientovi na míru.

Taneční vystoupení

Taneční, akrobatická a mystická show v podání krásných a smyslných tanečnic. V nabídce Brazil show, Kabaret show, Chair dance


Taneční, akrobatická a mystická show v podání krásných a smyslných tanečnic. V nabídce Brazil show, Kabaret show, Chair dance