Firemní a skupinové akce

Školení, meetingy, konference, doprovodné programy

Kvalitní a ucelená nabídka služeb a programů pro firemní a skupinovou klientelu je dlouhodobě naší doménou. Zajišťujeme komplexní realizaci akcí od běžných školení přes konference, poznávací a zážitkové balíčky až po ucelené eventy s bohatým gastronomickým a zábavným programem. V naší nabídce najdete zcela originální doprovodné programy, které Vás jistě přesvědčí o tom, že Buchlov je dokonalým místem pro vámi plánovanou akci!

V období leden – březen 2018 nabízíme slevy 10 – 50% na jednotlivé hotelové služby pro firemní a skupinové akce. Výše slev je závislá na rozsahu a termínu akce.

ŠKOLENÍ, MEETINGY, KONFERENCE

Hotel nabízí dva konferenční prostory plně vybavené konferenční (audiovizuální) technikou

Konference a školení

K dispozici jsou Vám dvě školící místnosti o kapacitě 35 a 100 osob.


Sál Audio

hotelbuchlov39Sál Audio je středně velká místnost pro semináře, školení, workshopy a menší intimní setkání. Je orientovaná na jih a s přirozeným osvětlením. Zatemnění pro Vaše prezentace je univerzální.

Název místnosti: Audio
Kapacita: 5 – 35 osob

Cena pronájmu: 3 000 Kč na 1 den – tj 14 hod.
250 Kč na 1 hodinu

Ceník je platný od 1. 9. 2012.

Sál Anděl

hotelbuchlov40Velká místnost se samostatným barem pro každou příležitost. Z jižní a východní strany je přirozené osvětlení. Nabízí se pro semináře, oficiální bankety, plesy, slavnosti, svatby, hostiny.

Název místnosti: Anděl
Kapacita: 100 osob

Cena pronájmu: 8.000 Kč na 1 den – tj 14 hod.
600 Kč na 1 hodinu

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Ceník je platný od 1. 1. 2013.

 

Cenovou nabídku za pronájem školících prostorů a za další služby Vám vypracujeme na základě Vašich konkrétních požadavků.

Bonusy pro dlouhodobá školení

Využijte naší současné nabídky na zvýhodněné pronájmy při objednání více než 3 školicích dnů! Můžete využít zdarma Coffee Break nebo mít snížený nájem.

DOPROVODNÉ PROGRAMY

„Po práci legraci“ – nabízíme širokou škálu doprovodných programů – relax, sport, kultura, zážitky…, vhodných pro zpestření vašich akcí, posílení týmového ducha a načerpání nové energie.

Chcete se seznámit se zajímavými programy? Prohlédněte si naši nabídku DOPROVODNÝCH PROGRAMŮ .

Vytvořit poptávku