O nás

O nás

O nás

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet

Krásné prostředí

Hrad Buchlov

Významná dominanta tohoto kraje se majestátně tyčí na stejnojmenném kopci v Buchlovských horách (pohoří Chřiby), které se zvedají ze širokého údolí kolem řeky Moravy. Vstupní brána do hradu se nachází jen asi 300m od hotelu a na vysoké stěny hradního opevnění, které působí poněkud tajemně, je přímý výhled z většiny pokojů i z nádvoří hotelu Buchlov. 


Buchlov se řadí k nejstarším hradům v České republice. Jeho počátky se datují do 1. poloviny 13. století. Význam hradu spočívá především v unikátním zachování původních architektonických prvků. Jde tak o jeden ze vzácných příkladů v naší architektuře. Nikdy nedobytá pevnost je zároveň ukázkovou ilustrací přeměny strohého gotického hradu v pohodlné renesanční panské sídlo. 


Hrad Buchlov je nejvýraznější dominantou moravského Slovácka, spolu s kaplí svaté Barbory tvoří oddechové a kulturní centrum této oblasti. Patří mezi desítku nejnavštěvovanějších hradů v České republice. Turistickou atraktivitu hradu zvyšují pravidelně pořádané akce pro veřejnost. Mezi nejnavštěvovanější patří Velikonoce na hradě, Buchlovské kování, Štěpánské koledování nebo Den vína. Více informací o těchto akcích lze najít

Hotel buchlov

Užijte si krásy našeho hotelu`

Nabízíme

Od ubytování až po neopakovatelné zážitky

Navštivte klidné prostředí buchlovských vrchovin, nadechněte se čerstvého vzduchu a přijďte ochutnat něco nového.

Odpočiňte si

Ubytování s výhledem na panenskou přírodu

Ráno s výhledem do zeleně? Pohoda a klid – to jsou hlavní dominanty našeho hotelu. Víme, že odpočinek je pro tělo tím nejdůležitější – a zároveň nejvíce zanedbávaným vitamínem – proto jsme pro vás nachystali relax s velkým R.

ochutnejte

Zážitková gastronomie

Moravský fine dining zaměřený na lokální gastronomii a místní speciality byl inspirován okolní přírodou. Klademe důraz především na čerstvé suroviny, snoubení chutí, špičkovou prezentaci a tradiční receptury. Jídelní lístek pravidelně obměňujeme tak, abychom co nejvíce mohli využít potenciál sezonních surovin.

Odpočiňte si

Wellness, masáže a Biorezonance

Dopřejte si klidný odpočinek nejen díky našemu ubytování, ale také bohatému wellness - whirlpool, finská sauna a nabídka speciálních masáží od našich certifikovaných masérů – od klasických procedur až. po biorezonance či Ajurvédskou kosmetiku.

ideální prostory

Akce a firemní večírky

Přemýšlíte, kde uspořádat oslavu narozenin, akci či potřebujete ideální místo pro vaši firemní akci s nelimitovanými možnostmi? Kvalitní a ucelená nabídka služeb a programů pro firemní a skupinovou klientelu je naší doménou. Zajišťujeme komplexní realizaci akcí od běžných školení přes konference, poznávací a zážitkové balíčky až po ucelené eventy s bohatým gastronomickým a zábavným programem.